Przejdź do treści

 

REJESTRACJA

 

Przychodnia w Dąbrowie Górniczej zaprasza pacjentów do rejestracji osobiście, telefonicznie jak również drogą elektroniczną.

Prosimy o przesyłanie zapytań o terminy wizyt na adres: duomedic@interia.pl

Rejestracja osobista od 8.00 , rejestracja telefoniczna od 8.00

506-774-144, 32-260-04-70

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

ZAKRES BADAŃ

 

Szanowni Pacjenci!  Informujemy, że w trosce o Państwa czas wyznaczyliśmy dzień, w którym można wykonać badania laboratoryjne w godzinach popołudniowych - w każdy WTOREK między 15.00-17.00. Aby badanie zostało poprawnie wykonane należy 5 godzin przed badaniem nic nie jeść . Informujemt także, że w Naszej Przychodni   możliwe jest wykonanie  badań UKG serca, HOLTER CIŚNIENIOWY, HOLTER EKG, doppler tętnic szyjnych oraz USG  a także RTG Panoramiczne uzębienia


 

ZAKRESY BADAŃ

 

INFORMACje

 

 

 

SZANOWNI PACJENCI!!! W naszej Przychodni odbywają się szczepienia przeciw COVID-19 , szczepionka p/ OMICRON . Szczepienia odbywają się BEZ ZAPISU!!!!! od ręki każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 więcej informacji 733-790-000.

Przychodnia oferuje: USG , EKG, ECHO SERCA, HOLTER EKG, HOLTER CIŚNIENIOWY , oraz opiekę specjalistów:, ginekolog,  laryngolog, endokrynolog, psychoterapeuta, psycholog,dermatolog, diabetolog, kardiolog, psychiatra dzięcięcy oraz dla dorosłych , neurolog
Szczególnie dogodny dojazd do nas mają pacjenci z najbiższych miast: Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza.

 

 

WIĘCEJ

PRZYCHODNIA DUOMEDIC

Nazwę zaczerpnięto z łacińskiego słowa duo - co oznacza dwa. Miało ono nawiązywać do leczenia ciała (soma) i duszy (psyche). Przychodnia DuoMedic zawiera w sobie oprócz Podstawowej Opieki Zdrowotnej także Przychodnię Zdrowia Psychicznego. Pracuje w niej ok. 15-u lekarzy, zespół pielęgniarek a także psychoterapeuci. Dobór personelu medycznego nie jest absolutnie przypadkowy. Na niektórych lekarzy czekaliśmy aż 2 lata aby zechcieli u nas pracować i służyć Państwu specjalistyczną pomocą i ogromną wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

 

 

Możecie się Państwo u nas leczyć na NFZ - LEKARZE RODZINNI  jak i prywatnie- LEKARZE SPECJALIŚCI . BEZ KOLEJEK! W DuoMedic pracują profesorowie, ordynatorzy i doświadczeni specjaliści.

 

 • prof. dr hab. n. med. Jan Pilch - laryngolog, ordynator Oddziału Laryngologicznego Katowice ul. Francuska (operuje pacjentów DuoMedic w Klinice na ul. Francuskiej)
 • lek. med. Grażyna Kulawik - endokrynolog, ordynator oddziału Chorób Wewnętrznych i Chemioterapii Onkologicznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
 • dr n. med. Tomasz Wikarek - specjalista ginekolog i położnik, operuje nasze pacjentki na oddziale Perinatologii i Ginekologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym na LIGOCIE, ul. Medyków 14, Katowice
 • dr n. med. Patrycja Nowak - Majda - specjalista kardiolog Klinika Kardiochirurgii Śląskiego U.M. Katowice- Ochojec
 • dr. n. med. Izabela Mróz - specjalista kardiolog Klinika Kardiochirurgii Śląskiego U.M. Katowice- Ochojec
 • lek.med Bogusława Nazimek- Siewniak-diabetolog, specjalista chorób wewnętrzynych
 • lek. med. Maria Oleksiak - wiele lat pracowała na oddziale chorób wewnętrznych w Szpitalu Specjalistycznym w Dąbrowie Górniczej, lekarz POZ
 • lek. med. Justyna Reniszak-Łata - specjalista neurologii, ordynator oddziału neurologii w Rudzie Śląskiej
 • lek. med. Beata Kordos-Januszkiewicz - specjalista chorób wewnętrznych, lekarz POZ
 • lek. med. Jarmila Jasa-Przyniczyńska -specjalista medycyny rodzinnej, lekarz POZ
 • lek. med. Daniel Goliński - specjalista radiolog
 • lek. med. Michał Łetek - psychiatra dla dorosłych
 • lek. med. Grażyna Gałka Antas - psychiatra dziecięcy
  Centrum Pediatrii w Sosnowcu - Klimontowie oddział psychiatrii
 • dr Aneta Kempa Bańka - psychoterapeuta, specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży
 • dr n. med. Santa Vanaga Besser - specjalista dermatolog, alergolog, wenerolog dla dzieci i dorosłych
 • mgr Wioletta Drzewiecka - psychoterapeuta, specjalista psychoterapii rodzinnej, par, małżeńskiej oraz indywidualne

 

 

 

Kwestionariusz szczepienia

 

AKTUALNOŚCI

Dofinansowanie 'e-usługi POZ'

Jesteśmy Grantobiorcą w projekcie pn.: „Wdrożenie e-usług w placówkach POZ i ich integracja z systemem e-zdrowia” („e-usługi POZ”), finansowanym z Funduszy Europejskich.

Nasza placówka otrzymała Grant na rozbudowę systemu gabinetowego oraz zakup sprzętu teleinformatycznego, które umożliwiają tworzenie i udostępnianie elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM) oraz świadczenia e-usług.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską w ramach pakietu REACT-EU, wspierającego przeciwdziałanie skutkom pandemii COVID-19.

Realizatorem projektu jest Ministerstwo Zdrowia, a jego wartość wynosi 99 589 028,57 zł.

Celem projektu jest wsparcie cyfryzacji placówek POZ w zakresie świadczenia e-usług, integracji z systemem e-zdrowia oraz usprawnienie udzielania świadczeń. Więcej informacji o projekcie na stronie: https://zdrowie.gov.pl/poiis/strona-1029-e_uslugi_poz.html

Jak należy zgłaszać nieprawidłowości?

Instytucja Zarządzająca Programem Infrastruktura i Środowisko, przywiązuje szczególną wagę do zapewnienia realizacji projektów w ramach Programu w sposób etyczny, jawny i przejrzysty. Dlatego też stworzone zostało proste narzędzie do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości dotyczących projektów finansowanych ze środków pochodzących z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Przekazywane sygnały o nieprawidłowościach pozwolą na wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych oraz przyczynią się do zapewnienia najwyższych standardów realizacji projektów.

W celu zgłoszenia nieprawidłowości należy:

Więcej informacji na ten temat: przejdź na stronę programu Infrastruktura i Środowisko.


CENTRUM STOMATOLOGICZNE DuoMedic i Plombolandia od 1 stycznia 2021

 

 

 

 

Zapraszamy do korzystania z naszych świadczeń :

 

 

Przychodnia DuoMedic ma w swojej ofercie: USG, oraz opiekę specjalistów: kardiolog, ginekolog, laryngolog, endokrynolog, psychoterapeuta, psycholog, psychiatra dziecięcy , psychiatra dla dorosłych, diabetolog, urolog, dermatolog, kosmetolog, medycyna estetyczna, położna .

 


W szczególności zapraszamy osoby z miast: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Będzin,  Czeladź.

 

Od 1 stycznia 2021  Wielkie Otwarcie CENTRUM STOMATOLOGICZNEGO a w nim  Stomatologia dla Dzieci

Stomatologia-medycynaestetyczna.pl