Przejdź do treści

Psycholog, psychoterapeuta, psychiatra

Współczesny człowiek często doświadcza różnego rodzaju problemów emocjonalnych i osobistych, z którymi trudno sobie poradzić samodzielnie lub przy pomocy wsparcia bliskich.

Psychoterapia to jedna z metod leczenia schorzeń, zaburzeń i nieprawidłowości dotyczących ludzkiej psychiki. W zależności od problemu i stopnia jego nasilenia, stosuje się różne rodzaje i metody psychoterapii. Ich elementem wspólnym jest bezpośredni kontakt, jaki nawiązuje psycholog psychoterapeuta z pacjentem. Psychoterapia służy poprawie dobrostanu i zdrowia psychicznego, rozwojowi relacji i umiejętności społecznych, może dotyczyć zmiany lub radzenia sobie z dokuczliwymi zachowaniami lub emocjami.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalistycznej i wprowadzenia zmian w swoim życiu, zapraszamy do korzystania z usług psychologa i psychoterapeuty w naszej poradni w Dąbrowie Górniczej.

 

mgr Wioletta Drzewiecka

Psycholog, psychoterapeuta, prowadzi terapie w nurcie psychodynamicznym, systemowym.

 

Specjalizuje się w prowadzeniu par, rodzin, a także w psychoterapii indywidualnej. Jako psycholog psychoterapeuta oferuje pomoc psychologiczną, udziela wsparcia w trudnych, kryzysowych momentach życia. Pomoc specjalisty w osobie psychologa, psychoterapeuty bardzo często bywa skutecznym rozwiązaniem życiowych problemów. 

Terapia indywidualna -50min. koszt 150zł, terapia małżeńska - 90min. koszt 200zł

 

Usługa terapii - psychoterapeuta, psycholog Dąbrowa Górnicza, DuoMedic

 

 

dr Aneta Kempa-Bańka

Psychoterapeuta, pracuje w nurcie psychodynamicznym, systemowym, prowadzi psychoterapie dla dzieci i młodzieży oraz indywidualną dla dorosłych.

 

 

Terapie są superwizowane przez dr n. med. Igora Pietkiewicza w Katowicach. Psycholog i psychoterapeuta w przychodni DuoMedic w Dąbrowie Górniczej przyjmują codziennie od 11-20. Zapraszamy do rejestracji.

Psychoterapia indywidualna 150zł / 50 min

Psychoterapia Par i  Małżeństw 200 zł/ 90 min

 

 

Umów wizytę